4e afd. 27 februari 1975 RENOVATIE ST.ANTONIUSSCHOOL 30 Heemstede, 11 februari 1975. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichting R.K.Onderwijs Heemstede alhier, heeft op 24 november 1974 een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het renoveren van de St.Antoniusschool Het schoolgebouw is 77 jaren oud en voldoet niet meer aan de moder- ne eisen welke thans aan het basisonderwijs worden gesteld. Een plan voor een algehele verbetering moet nog worden gemaakt. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aan- vraag de normale eisen niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag d.d.24 november 1974 van het bestuur van de Stichting R.K.Onderwijs Heemstede om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mo- gen ontvangen voor het renoveren van de St.Antoniusschool overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldcet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d.ll februa- ri j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De burgemeester J.M.Kruitwagen W.H.D.Quarles van Ufford. BESLUIT de aanvraag in te willigen. Oe secretaris HEEMSTEDE, 27 februari 1975. De Raad voornoemd, De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 1