Deze eis geldt niet voor een badruimte die is voorzien van een closetinstallatie. De wenk voor de toepassing van lid 4 vernummeren tot lid 3. ARTIKEL 124 Aan de wenken voor de toepassing van lid 2, onder b, toevoegen: Bij een groepsgewijze opsteiiing van brievenbussen in tot bewoning bestemde gebouwen verdient het aanbeveiing de bussen zodanig te plaatsen, dat: a. een bewoner zijn brievenbus aantreft nabij de lift die hij door- gaans pleegt te gebruiken; b. per groep brievenbussen de huisnummering ononderbroken is; c. de brievenbussen kolomsgewijze op volgorde van huisnummer zijn aangebracht, te beginnen aan de iinkerzijde, van boven naar beneden. ARTIKEL 126 Voor de wenk van de toepassing opnemen een Toelichting op het ontstaan In toenemende mate wordt ertoe overgegaan in woningen de vooraanleg voor telecommunicatie-aansluiting (zoals telefoonaan- sluiting) aan te brengen, waardoor het feitelijke tot stand brengen van de aansluiting aanzienlijk wordt vereenvoudigd en iater hak- en breekwerk voorkomen kan worden. De wenk voor de toepassing vervangen door: Het verdient aanbeveling om ter bepaling van de plaatsen voor de doorvoeren, buisleidingen en andere aan te brengen voorzieningen, in een vroegtijdig stadium contact op te nemen met de P.T.T. en (zo deze bekend is) met de beheerder van de gemeenschappelijke of centrale antenne-inrichting. Er wordt op gewezen, dat voor door de P.T.T. aan te leggen tele- communicatienetten en voor de bekabeiing voor een aansluiting op een gemeenschappeiijke of centrale antenne-inrichting voorshands afzonderiijke buisleidingen nodig zijn.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 16