ARTIKEL 129 De wenk voor de toepassing vervangen door: Lid 1. Ook een tegelvloer kan als waterdichte (waterdicht beklede) vloer worden beschouwd. Onder een waterdicht afgewerkt oppervlak der wanden wordt het aanbrengen van tegels, betonemaille en naar de aard daarmee gelijk te stellen materiaal verstaan. Lid 2. Andere lozingsgelegenheden ten behoeve van bijvoorbeeld een wastafel of een wasmachine, indien deze in de badruimte zijn ge- projecteerd worden verlangd krachtens artikel 134, lid 1 en artikel 132, lid 3. Lid 4. Op grond van dit lid kan o.a. worden bepaald, dat in bad- ruimten van wooneenheden waarin bejaarden worden gehuisvest, doeltreffende handgrepen worden aangebracht. ARTIKEL 168 De wenken voor de toepassing vervangen door: Voor de hoedanigheid van de materialen van omtrekwanden van kelders van baksteen of kalkzandsteen zij verwezen naar artikel 173. ARTIKEL 200 De wenken voor de toepassing laten vervallen. ARTIKEL 240 Aan de toelichting op het ontstaan toevoegen: Lid 4, onder a. In gemeenten waar een lozingsverordening riolering is vastgesteld volgens het model van de V.N.G. en de Unie van Waterschappen, kan deze bepaling worden vervangen door: a. afvoerleidingen, waarvan verwacht mag worden, dat ze stoffen zullen afvoeren in zodanige hoeveelheid of van zodanige aard, dat ze voor de goede werking of de goede staat van een openbaar riool of een openbare rioolwaterzuiveringsinrichting schadelijk dan wel voor de andere gebruikers van het openbare riooi hin- derlijk zijn, op nader te bepalen andere wijze dan op het open- baar riool moeten lozen. De wenk voor de toepassing van lid 4, onder a, vervangen door: Lid 4, onder a. Indien afscheiding, verdunning, voorzuivering, koe- ling of dergelijke niet tot het gewenste resultaat kunnen leiden of 3

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 17