ARTIKEL 315 De toelichting op het ontstaan laten vervallen. De wenken voor de toepassing vervangen door de volgende: Wenk voor de toepassing: Een antennevoorziening kan geacht worden doeitreffend te zijn wanneer de radio- en teievisiesignalen waarvoor de voorziening is ingericht, ongestoord worden doorgegeven. Dit artikei zal slechts behoeven te worden toegepast ten aanzien van antenne-inrichtingen waarvoor ingevolge de artikelen 8 en 9 van de beschikking nr. 70.07.27 van de minister van verkeer en waterstaat geen machtiging van de directeur-generaal der P.T.T. is vereist; dat wii zeggen, ten aanzien van gemeenschappeiijke antenne-inrichtingen waarin geen versterkers of frequentie-omzet- ters voorkomen en ten aanzien van inrichtingen die bij de inwer- kingtreding van de ministeriële beschikking als reeds aanwezig zijn aangemeid bij de Centrale Directie van de P.T.T. en die sindsdien niet zijn gewijzigd, uitgebreid of vernieuwd. ARTIKEL 322 Aan de wenk voor de toepassing toevoegen: Lid 3. In gemeenten waar een iozingsverordening rioiering is vast- gesteld overeenkomstig het model van de V.N.G. en de Unie van Waterschappen, verdient het aanbeveiing om eerst met de instantie die de lozingsvergunning behandeit overieg te plegen over de te stellen nadere eisen. Lid 4. Zie de wenken voor de toepassing bij de desbetreffende be- palingen. ARTIKEL 358a Aan de wenk voor de toepassing toevoegen: Zie ook de wenken voor de toepassing bij de artikeien 265 en 315. ARTIKEL 371 Ais toelichting op het ontstaan opnemen: In gemeenten waar een lozingsverordening rioiering is vastgesteid overeenkomstig het model van de V.N.G...en de Unie van Water- schappen, kan dit artikel vervaiien. 7

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 21