ARTIKEL 70 Zie de motivering bij de wijziging van artikel 66. ARTIKEL 124 De wenk voor de toepassing van lid 2 is aangevuld op verzoek van de P.T.T. ARTIKEL 126 In verband met het feit, dat in een toenemend aantal gemeenten centrale of gemeenschappelijke antenne-inrichtingen worden aan- gelegd wordt het wenselijk geacht, ter voorkoming van veel hak- en breekwerk in bestaande woningen, om reeds bij de bouw van nieuwe woningen de nodige doorvoeringen, etc., aan te 'brengen. Daarnaast kcxmt de wijziging van dit artikel tegemoet aan wensen van de P.T.T. om in aile gevallen tijdens de bouw nodige doorvoeren te doen aanbrengen t.b.v. door de P.T.T. aan te ieggen teiecommu- nicatievoorzieningen. ARTIKEL 129 De tot dusverre voorgeschreven vioerlozing in een badruimte geeft veel aanleiding tot klachten, zoals stank wanneer het waterslot is verdampt, binnenstromen van water in de badruimte, afkomstig van een ander lozingstoestel (dat door middel van de vloerlozing op de afvoerinstailatie is aangesloten), ten gevolge van vervuiling van de stankafsluiter of van schuimvorming op het afvalwater, geluid- hinder bij boven elkaar gelegen woningen. ARTIKEL 148 Deze wijziging betreft een veiligheidsvoorziening die eigenlijk in NEN 1010 behoort te zijn geregeld; aangezien een wijziging van deze norm voorlopig niet is te verwachten, is het gewenst dat de bouwverordening daarin voorziet. ARTIKEL 149 De nieuwe redactie van lid 2 geeft duidelijker dan voorheen aan dat de schakel- en verdeelinriehting moet kunnen worden uitge- breid en dat het niet nodig is dat de schakel- en verdeellnrichting reeds een zodanige omvang heeft dat daarmee een toekomstige uit- breiding van de installatie moet kunnén worden opgevangen. 2

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 24