4e afd. 24 april 1975 45 DIVERSE VOORZIENINGEN T.B.V. DE SPORTSTICHTING Heemstede, 2 april 1975. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft ons verzocht mede- werking te verlenen aan de beschikbaarstelling van de volgende kre- dieten: a. een krediet van 5 1.620,— voor de aanschaffing van een waterzuig- wals ten behoeve van het tennispark; dit apparaat kan in zeer korte tijd oppervlaktewater van de tennis- banen opnemën, hetgeen vooral bij toernooien van veel belang is; vorig jaar is een dergelijke wals voor enkele weken geieend van een naburige gemeente, waarbij zeer gunstige ervaringen zijn opge- daan; b. een krediet van f 5.800,— voor het aanschaffen en aanbrengen van een glijbaan voor het tussenbassin van het open zwembad; gedacht wordt aan een roestvrij stalen glijbaan van 2 meter hoogte, welke bestemd is voor kinderen tot ongeveer 10 jaar die de zwemkunst nog onvoldoende machtig zijn en qua voorzieningen thans nauwelijks aan hun trekken komen; c. een krediet van f 5.000,— voor het aanleggen van een verhard pad vanaf het Sportpark over een deel van de zonneweide van het zwem- bad; dit pad is dringend gewenst voor het goed bereikbaar maken van de machinekamer en de E.H.B.O.-ruimte van het open zwembad (o.m. voor de aanvoer van chemicaliën, zoals chloorbommen van 700 kg en om mo- gelijk te maken dat een ziekenauto op het terrein komt); het pad zal drie meter breed zijn en bestaan uit dikke tegels. Wij stellen u voor kredieten tot de genoemde bedragen te verlenen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. 7«

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 35