Bij het Adriâeri van Ostadeplein bevinden zich op zeer korte afstand 'van' elkaar twe-b bushalten, namelijk de halte van lijn 1 in de Pieter de Höoghstraat en de nalta van lijn 3 in de Ja.i van Goyenstraat. Deze situatie levert bezwaren op, vooral voor de buspassagiers die naar Haarlem gaan en een keuze moeten maken uit de twee lijnen (velen gaan wachten op de brug, van waar men de bussen van beide lijnen in de verte kan zien aankomen en men rent dan naar de halte waar het eerst een bus arriveert). Het is gewenst de halte ven lijn 3 in de Jan van Goyenstraat op te heffen en deze te combineren met de halte van lijn 1 in de Pieter de Hcoghstraat aan de oostkar.t van het Adriaen van Ostadeplein. De indeling van het plein moet in verband hiermede enigszins gewijzigd worden. Een plan daarvoor is na overleg met de Verkeerscommissie voorgelegd aan de omwonenden. In overeenstemming met hun wensen zijn in dit plan enke- le wijzigingen aangebracht. Het gewijzigde ontwerp ligt voor u ter inzage. Ter toelichting merken wij op dat de reconstructie omvat: - het doen vervallen van de zuidelijke rijbaan van het plein; - het aanbrengen van een verhoogde verkeersgeleider op het plein bij de aansluiting op de Pieter de Hooghstraat; - het maken van parkeergelegenheid bij de hoek van het Adriaen van Ostadeplein en de Wifleni van de Veldekade. De koster. van de recoristructie worden blijkens de mede ter visie geleg- Wij stallan u voor or.s een krediet tot dit bedrag te verlenen. ûurgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. 4e afd. 24 april 19/5 49 WI0ZIGIN5 ADR. VA.N OSTADCPLEIf! Keeaistede, 2 april 1975. Aar. üe Tcac' de fcagrocir.g garaaxd op ror.d f 42.000,

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 43