4e afd. 24 april 1975 50 PLAATSING ABRI'S BIJ BUSHALTEN Heemstede, 8 april 1975. Aan de Raad, Bij de reconstructie van het kruispunt Herenweg/Kerklaan-Eykmanlaan moesten twee abri's bij bushalten aldaar worden verwijderd. Onlangs is gebleken dat de toestand van deze abri's zeér slecht is; dit is mede een gevolg van het feit dat zij al eerder verplaatst zijn ge- weest. Herplaatsing is niet verantwoord. Oe kosten van twee nieuwe abri's worden geraamd op f.11.000,-. Aan- genomen mag worden dat de N.Z.H.hiervan f.3.270,- voor haar rekening zal nemen. Het is verder gewenst een abri te plaatsen bij de volgende haite- piaatsen: a. Herenweg/Kadijk voor de richting Haarlem; b. Lanckhorstlaan/Crayenestersingel voor de richting station Heem- stede-Aerdenhout; c. Heemsteedse Dreef bij de gemeentegrens voor de richting Haarlem. De kosten zullen voor de onder a genoemde halte f.5.500,- bedragen en voor de beide andere plaatsen f.3.250,- per stuk (hier kan vol- staan worden met kleinere abri's). De bijdrage van de N.Z.H is ook hiervoor f.1.635,- per stuk. In totaal is derhalve een krediet nodig van f.23.000,-, verminderd met f.8.175,- wegens bijdragen van de N.Z.H. Van eerder beschikbaar gestelde kredieten is evenwel nog rond f.5.000,- overgebieven. Per saldo kan daarom volstaan worden met een bedrag van f.9.825,-. Wij stellen u voor een krediet tot dit bedrag te verlenen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 45