ARTIKEL 66 Van artikel 66. de leden 2 tot en met 6 vervangen door. 2. Vanaf de hoofdtoegang tot een woning of een wooneenheid moet elke tot die woning of die wooneenheid behorende kamer hereik- ibaar zijn zonder dat door een kamer, niet zijnde de hoofdwoon- kamer, dan wel door een keuken, een badruimte, een privaat of een berging moet worden gegaan. 3. Vanuit de hoofdwoonkamer moet binnen een woning de keuken, bedoeld in artikel 62, lid 1, onder c, bereikbaar zijn zonder dat door een kamer, een badruimte, een privaat of een berging moet worden gegaan. 4. Vanuit elke kamer moet binnen een woning, waartoe meer dan drie kamers behoren, een badruimte bereikbaar zijn zonder dat door een kamer, niet zijnde de hoofdwoonkamer, een keuken of een privaat moet worden gegaan. 5. Vanuit elke kamer moet binnen een woning of een wooneenheid één privaat of één combinatie van een privaat en een taad- ruimte bereikbaar zijn zonder dat door een kamer, niet zijnde de hoofdwoonkamer, een keuken of een badruimte moet worden gegaan. 6. Een kelder mag niet uitsluitend toegankelijk zijn vanuit een kamer. 7. Vrijstelling kan worden verleend van: a. het bepaalde in lid 1, voor kamers die aanwezig zijn boven het volgens artikel 62, lid 1, onder b, vereiste aantal, mits die kamers: 1. gelegen zijn in hetzelfde gebouw waarin ook de overige ruimten van de woning zijn gelegen en 2. vanuit de overige ruimten van de woning slechts bereik- baar zijn via een voor gemeenschappelijk gebruik bestemd gedeelte van dat gebouw en daarvan gescheiden zijn door een toegangsportaal met een vloeroppervlakte van ten minste 1 m2 en een afsluit'bare deur; b. het bepaalde in lid 3 wat betreft de bereikbaarheid van een keuken via een kamer, mits een aanvaardbare toestand wordt verkregen.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 6