ARTIKEL 149 Van artikel 149, lid 2 vervangen door: 2. De in artikel 148, lid 1, onder j, bedoelde schakel- en verdeel- apparatuur moet zodanig kunnen worden uitgebreid dat daar- door zonder bezwaar aan de installatie 20 van bet aantal groepen, met een minimum van één groep, kan worden toe- gevoegd. Toevoegen een nieuw lid 4, luidende: 4. Indien ten behoeve van de verlichting van een gemeenschap- pelijk trappehuis, een gemeenschappelijke gang, een galerij of een hellingbaan van een tot bewoning bestemd gebouw twee of meer lichtpunten zijn aangebracht, dan moeten deze over ten minste twee groepen zodanig zijn verdeeld, dat bij het uitvallen van één der groepen de ruimte verlicht biijft. Niet van toepassing is het bepaalde in het voorgaande van dit lid met betrekking tot een tot bëwoning bestemd gebouw, dat is voorzien van een noodverlichtingsinstallatie. ARTIKEL 165 Van artikel 165, lid 2 vervangen door: 2. Gemetseide wanden van baksteen of kaikzandsteen van tot be- woning bestemde gebouwen worden wat betreft de geluid- isolatie, het regenwerend en het vochtwerend vermogen geacht de in lid 1 genoemde eigenschappen te bezitten, indien zij worden opgetrokken overeenkomstig de bepalingen van de artikelen 171 tot en met 173. ARTIKEL 168 Van artikel 168 het opschrift en lid 1 vervangen door: Kelderwanden 1. Omtrekwanden van kelders moeten waterdicht zijn. ARTIKEL 188 Van artikel 188, lid 1, onder a vervangen door: a. de warmte-isolatie: de waarde van de warmteweerstand R (uitgedrukt in m2 K/W) berekend volgens NEN 1068, uitgave 1964, gemeten van binnen naar buiten voor:

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 8