3e afd. 29 mei 1975 AANLEG DOUCHEGELEGENHEDEN IN GEMEENTEWONINGEN 59 Heemstede, 29 april 1975. Aan de Raad, In de afgelopen jaren heeft uw college meermalen kredieten beschikbaar gesteld voor de aanleg van douchegelegenheden in vooroorlogse woningen in bezit van of in beheer bij woningbouwverenigingen. De woningen waarin nog geen doucheqelegenheden zijn aangebracht zijn öf daartoe niet geschikt öf worden bewoond door oudere bewoners die geen prijs stellen op aanleg van een douchecel Indien deze bewoners overlijden of elders worden gehuisvest, verzoekt de nieuwe bewoner veelal een douchecel aan te brengen. In verband met het incidentele karakter van deze voorzieningen hebben wij om praktische redenen op verzoek van de woningbouwvereniging "de Haemstede" er mee ingestemd dat in deze gevallen de woningbouw- vereniging de kosten voorlopig financiert. Periodiek dient dan achter- af een krediet te worden verleend. In de loop van 1974 zijn aldus de volgende voorzieningen getroffen: Complex II, III en IV (Balistraat, Sumatrastraat, Kadijk, Talmastraat en Bankastraat) eigendom van de gemeente en in beheer bij de woning- bouwvereniging "de Haemstede": Aanleg van 8 douche- gelegenheden, kosten f 29.888,73 Complex V (duplexworiingen Javalaan) eigendom van de gemeente en in beheer bij de woningbouwvereni- ging "de Haemstede": Aanleg van 1 douchegelegen- Wij stelien u voor aan de woningbouwvereniging "de Haemstede" kredie- ten te verienen voor bovengenoemde bedragen. De lasten voortvloeiende uit deze kredieten worden, voörzover niet ge- dekt uit huurverhoging uit hoofde van deze voorzieningen, gedekt uit het batig saldo van de exploitatie. heid, kosten f 2.776,44 Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 1