Wijzigingen in de Verordening op de verblijfsgebouwen Indien de model-bouwverordening logiesgebouwen wordt ingevoerd, zullen in de Verordening op de verblijfsgebouwen, indien die tevens wordt of reeds is ingevoerd overeenkomstig ons model, de volgende bepalingen gewijzigd dienen te worden: In artikel 1 zal het bepaalde onder c moeten luiden: c. logiesgebouw: een logiesgebouw als bedoeld in artikel 1 van de bouwverordening logies- gebouwen; In artikel 10 zal hét bepaalde onder a moeten luiden: a. het gebouw niet voldoet aan de eisen gesteld in of krachtens hoofdstuk 3 afdelingen B, C en D van de bouwverordening voor zover het bijzondere woongebouwen betreft en voor zover het logiesgebouwen betreft niet wordt voldaan aan de eisen gesteld in of krachtens hoofdstuk 3, afdelingen B, C en D van de bouwverordening logiesgebouwen; In artikel 10 zal het bepaalde onder b moeten luiden: b. niet wordt voldaan aan de eisen gesteld in of krachtens hoofdstuk 7 van de bouwverordening voor zover het bijzondere woongebouwen betreft en voor zover het logiesgebouwen betreft niet wordt voldaan aan de eisen gesteld in of krachtens hoofdstuk 7 van de bouwverordeninq loqiesae- bouwen. Rectificaties Voorts wijzen wij u nog op de volgende rectificaties voor de verordening op de verblijfsgebouwen. - In artikel 12, lid 1, onder c moet ,,houder worden vervangen door ,,vergun- ninghouder"; een zelfde wijziging dient te worden opgenomen in de titel van afdeling B en in artikel 14, leden 1, 2, 3 en 4 en in artikel 17, lid 4 vierde regel; - in artikel 12, lid 1, onder e moet ,,artikel 19" worden vervangen door ..artikel 17"; - in artikel 15, lid 7, derde regel moet ,,zesde lid" worden vervanqen door ,,vijfde lid",- 1

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 23