HOOFDSTUK 1 INLEIDENDE BEPALINGEN ARTIKEL 1. Begripsomschrijvingen In deze verordening en de krachtens deze verordening gestelde nadere rege- len wordt verstaan onder: bouwverordening de bouwverordening, vastgesteld bij raadsbesluit d.d. zoals nadien gewijzigd; logiesgebouw een gebouw bestemd tot het verlenen van tijdelijke huis- vesting met gehele of gedeeltelijke verzorging, waartoe meer dan drie logieseenheden behoren of waarvan de geza- menlijke oppervlakte van de logieseenheden 50 m2 of meer bedraagt; logieseenheid een afzonderlijk deel van een logiesgebouw, dat uitsluitend voor logiesdoeleinden is bestemd. ARTIKEL 2. Verhouding tot de bouwverordening De bepalingen van de bouwverordening en de krachtens die verordening ge- stelde nadere regelen vinden ten aanzien van logiesgebouwen en hun aan- horigheden, waaronder erven, slechts toepassing voor zover zulks in deze verordening is bepaald. ARTIKEL 3. Toepassingsgebied 1 De bepalingen van deze verordening en de krachtens deze verordening gestelde nadere regelen zijn niet van toepassing voor zover zij in strijd zijn met de voorschriften van een bestemmingsplan. 2 De bepalingen omtrent het bouwen, vervat in deze verordening en de krach- tens deze verordening gestelde nadere regelen, zijn bij het voor een gedeelte vernieuwen of veranderen en bij het vergroten slechts van toepassing voor zover zij met de vernieuwing, de verandering of de vergroting verband houden. 3 De bepalingen van hoofdstuk 3 van deze verordening en de krachtens die bepalingen gestelde nadere regelen, zijn slechts van toepassing op het bouwen van logiesgebouwen, tenzij in deze verordening anders is bepaald.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 29