2 Het bepaalde in artikel 124, leden 2, onder a, 3, onder a, 4, 5 en 6 van de bouwverordening is van overeenkomstige toepassing. ARTIKEL 58. Deurbel 1 Aan of nabij een afsluitbare hoofdtoegang van een logiesgebouw moet zich een druk- of trekknop bevinden, waarmee binnen het logiesgebouw een waar- schuwingssignaal kan worden gegeven. 2 Nadere eisen kunnen worden gesteld met betrekking tot de plaats in het gebouw, waar het waarschuwingssignaal moet kunnen worden ontvangen. ARTIKEL 59. Telecommunicatiekabei Het bepaalde in artikel 126 van de bouwverordening is van toepassing. ARTIKEL 60. Sanitaire voorzieningen 1 Het bepaalde in de artikelen 127 tot en met 129 en 134 van de bouwverorde- ning is van toepassing. 2 In een logieseenheid moet zich op een daartoe geschikte plaats een wasbak bevinden. Deze wasbak moet, horizontaal gemeten, een oppervlakte hebben van ten minste 0,18 m2. 3 Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 2 indien de aard van de bestemming van het logiesgebouw daartoe aanleiding geeft en elders in het gebouw in voldoende wasgelegenheid is voorzien. ARTIKEL 61. Warmwatervoorziening In de mogelijkheid tot warmwatervoorziening in badruimten moet gedurende het gehele jaar zijn voorzien. ARTIKEL 62. Drinkwatervoorziening Een logiesgebouw moet zijn voorzien van een aansluiting aan het distributienet van de waterleiding. ARTIKEL 63. Drinkwaterleidinginstallatie 1 Een logiesgebouw moet zijn voorzien van een doeltreffende installatie tot het betrekken van water uit het distributienet van de waterleiding. 20

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 44