ARTIKEL 107. Afvoerleidingen Als nadere eis kan worden gesteld, dat afvoerleidingen worden aangesloten aan het openbare riool op de in die nadere eis aan te geven wijze. ARTIKEL 108. Buiten gebruik gestelde welputten en regenbakken Als nadere eis kan, in het belang van de gezondheid of de veiligheid, worden gesteld, dat welputten en regenbakken worden gesloopt, dan wel gedicht of op andere wijze voor het eruit betrekken van water onbruikbaar worden ge- maakt. ARTIKEL 109. Aanschrijvingen 1 Indien burgemeester en wethouders van oordeel zijn dat voor een juiste toepassing van de bepalingen van dit hoofdstuk een onderzoek ter plaatse dient te worden ingesteld, is artikel 342 van de bouwverordening van over- eenkomstige toepassing. 2 Burgemeester en wethouders kunnen in een aanschrijving als bedoeld in artikel 25 van de Woningwet of het in dit artikel van overeenkomstige toepassing verklaarde artikel 342 van de bouwverordening bepalen dat: a. mondeling dan wel, indien zulks nodig wordt geacht, schriftelijk, moet worden kennis gegeven aan het bouwtoezicht: 1. van de aanvang van in de aenschrijving aangegeven werkzaamheden; 2. van de voltooiing van die werkzaamheden of een gedeeite daarvan. b. het werk of bepaalde gedeelten daarvan niet aan het oog mogen worden onttrokken en het object waaraan het werk is verricht, niet in gebruik mag worden genomen zonder schriftelijke toestemming van het bouwtoezicht. ARTIKEL 110. Toelaten van het treffen van voorzieningen leder, die enig gebruik heeft van een logiesgebouw is verplicht het treffen van voorzieningen als bedoeld in artikel 25 van de Woningwet, dan wel van de voorzieningen of de werkzaamheden voortvloeiende uit de bepalingen van dit hoofdstuk, toe te laten voor zover de voorzieningen door of vanwege de gemeente ter uitvoering van genoemde bepalingen moeten worden getroffen. 35

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 59