Het is verboden een ruimte die niet voldoende verlicht kan worden door middel van een doeltreffende elektrische verlichtingsinstallatie als gemeen- schappelijk dagverblijf te gebruiken. ARTIKEL 117. Keuken Het is verboden een ruimte die niet voldoet aan het bepaalde in artikel 73, leden 1, 2 en 3 van de bouwverordening als keuken te gebruiken. Het is verboden een keuken voor andere doeleinden te gebruiken dan voor het bereiden en nuttigen van maaltijden. Het is verboden in een logiesgebouw toestellen voor kookdoeleinden te hebben buiten een ruimte, die daartoe is ingericht. Toestellen voor kookdoeleinden moeten doeltreffend zijn opgesteld op on- brandbaar materiaal. ARTIKEL 118. Gebruik van flessegas Het is verboden in een logieseenheid flessegas te gebruiken of verplaats- bare drukvaten voor flessegas te hebben. Het is verboden in een logiesgebouw: a. flessegas te gebruiken anders dan door middel van een doeltreffende en veilige installatie; b. verplaatsbare drukvaten voor flessegas te hebben in ruimten waarin zich een aansluitgelegenheid aan het gasdistributienet bevindt; c. verplaatsbare drukvaten voor flessegas te hebben op andere plaatsen en in groter aantal dan in verband met de veiligheid toelaatbaar is. ARTIKEL 119. Gebruik van installaties, inrichtingen en toestellen Het bepaalde in de artikelen 365 en 366 van de bouwverordening is van overeenkomstige toepassing. ARTIKEL 120. Voorkomen van overlast Het bepaalde in artikel 367 van de bouwverordening is van toepassing. ARTIKEL 121. De reinheid van gebouw, open erf of terrein Het bepaalde in de artikelen 368 tot en met 370 van de bouwverordening is van toepassing. ARTIKEL 122. Gebruik van de riolering Het bepaalde in artikel 371 van de bouwverordening is van toepassing. 37

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 61