4e afd. 26 juni 1975 74 VOORZIENINGEN KLEUTERSCHOOL L.DE KEYLAAN Heemstede, 17 juni 1975. Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniging Protestants-Christelijke Kleuterscho- len alhier heeft op 22 april 1975 een aanvraag ingediend om.inge- volge artikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden te mogen ontvangen voor het treffen van een aantal voorzieningen in de kleu- terschool aan de Lieven de Keylaan. De aanvraag heeft betrekking op: 1. de aanleg van een centrale verwarmingsinstallatie met bijkomende voorzieningen ter vervanging van de 20 jaar oude gaskachels, waarmede een goede en ekonomische temperatuurregeling nagenoeg niet mogelijk is; 2. het vernieuwen van het sanitair van de kindertoiletten, welk sanitair van een verouderd type is en noodzakelijk vervangen dient te worden; 3. het verbeteren van de verlichting in de beide speel-werklokalen; de huidige verlichting door middel van gloeilamparmaturen is on- voldoende en zal worden vervangen door T.L.-armaturen; 4. het aanbrengen van tapijt-vloerbedekking in de lokalen. Ten aanzien van laatstgenoemde voorziening merken wij op dat de huidige vloerbedekking van marmoleum o.i. voldoet aan de eisen voor het geven van verantwoord kleuteronderwijs; deze vloerbedek- king verkeert nog in een zeer redelijke staat en behoeft in het ge- bruik beslist niet glad te zijn (het wasgebruik en de soort vloer- was speelt hierin een grote rol). Wij betwijfelen voorts of de door het bestuur beoogde tapijt-vloerbedekking beter zal voldoen; ook aan een dergelijke vloerbedekking zijn nadelen verbonden, waarbij wij aan bezwaren van hygiënische aard denken. Resumerende menen wij dat bij inwilliging van dit deel van de aan- vraag de normale eisen zullen worden overschredendoch dat het be- stuur ten aanzien van de overige punten terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan. Onder aanbieding

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 19