4e afd. 26 juni 1975 68 e. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich van de Ringvaart af in een strook van 110 m uitstrekken in noordweste- lijke richting tot aan de zuidwestelijke grens van het pian "Glip I". Een nieuw voorbereidingsbesluit is nodig in verband met de van het streekplan afwijkende bestemming volgens het bestemmingsplan. f. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voor zover gelegen in de nog van kracht zijnde herziening 54 van het bestemmingsplan. Deze herziening, vastgesteld in 1930, is geheel verouderd. Voor de nog onbebouwde terreinen langs de Prinsenlaan en de Kadijk is een open bebouwing toegestaan van ten hoogste twee woningen aaneen, terwijl langs de zuidkant van de Prinsenlaan een rij winkels ge- sticht zou mogen worden. Een nieuw bestemmingsplan zal worden voor- bereid. g. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burge- meester van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen van de Blekersvaartweg. Deze terreinen zullen worden opgenomen in het plan Binnenweg en omgeving. h. het gedeelte van de terreinen van "Meer en Bosch" waarop de sociale werkplaats heeft gestaan, welke door brand is verwoest. Voor de bouw van een nieuwe werkplaats is inmiddels met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning verleend; een nieuw voorbereidingsbesluit is dan ook niet nodig. i. de terreinen van de Hervormde Gemeente aan de Achterweg. Voor deze terreinen geldt geen bestemmingsplas. Met het oog op even- tuele verkoop en bouwplannen voor de betrokken grond, is het nodig ook hiervoor opnieuw een voorbereidingsbesluit vast te stellen. Wij geven u in overweging over te gaan tot vaststelling van een voor- bereidingsbesluit overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Een tekening waarop de betrokken gebieden zijn aangegeven, ligt voor u ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, J.M.Kruitwagen. De burgemeester G.J. Willemse, 1.b. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 2