108 Behalve de uit de hierboven bedoelde algemene salarismaatregelen voort- vloeiende wijzigingen, zijn nog een aantal andere wijzigingen in de nieuwe verordening verwerkt, welke wij hieronder nader toelichten. In de eerste plaats is, in navolging van vele gemeenten, die qua inwoner- tal met Heemstede overeenstemmen, in salarisschaai XV van bijlage A de functie van hoofdcommies B gewijzigd in die van referendarisDe titula- tuur van de huidige referendaris, opgenomen in salarisschaal XVI, moest daardoor noodzakeiijkerwijze worden veranderd in referendaris A. In artikel 11 van de verordening is thans ook het minimum-jeugdloon ge- regeidwaarbij om practische redenen voor de geldende bedragen wordt verwezen naar artikel 20a van het Bezoldigingsbesluit Burgerlijke Rijks- ambtenaren 1948. Tenslotte is gebruik gemaakt van de mogelijkheid de tot nog toe in de verordening opgenomen bedragen onder te brengen in een afzonderlijke bijlage D, hetgeen het voordeel biedt, dat bij toekomstige salariswij- zigingen alleen de bijlagen vervangen dienen te worden. De commissie van overleg is omtrent de u hierbij aangeboden wordende Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1975 gehoord. Het advies van deze commissie, alsmede de op deze wijziging betrekking hebbende ministeriële circulaires zijn bij de stukken ter inzage gelegd. Wij stellen u voor bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stelien. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. 2e afd. 30 oktober 1975

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 22