4e afd. 30 oktober 1975 8E WIJZIGING BEPALINGEN DIENSTEN GEMEENTEREINIGING Heemstede, 30 september 1975 Aan de Raad, Het is naar ons oordeel gewenst de tarieven, opgenomen in artikel 10 van de Bepalingen voor diensten van de gemeentereiniging te verhogen - de tarieven voor het ledigen van een container; om deze tarieven kostendekkend te maken is het gewenst de bedragen te verhogen: indien lediging êén keer per twee weken geschiedt van 18,— tot f 20,-- per maand; indien lediging ëén keer per week geschiedt van f 36,-r tot f 40,-- per maand; indien lediging twee keer per week geschiedt van f 72,-- tot 80,- per maand; - het tarief voor het weghalen van vuil dat niet kan worden geborgen in emmers of containers; dit tarief is thans voor de eerste m3 of gedeelte daarvan f 27,50 en voor elke m3 boven de eerste f 11,--; wij stellen u voor deze bedragen te verhogen tot resp. 30,-- en f 12,--; - het tarief voor het weghalen van grote of zv/are huishoudelijke voor werpen, zoals meubilair, vloerkleden, haarden, fornuizen, e.d.; dit ware van 6,— tot 6,50 te verhogen; - voor het ophalen van plastic zakken en voor het ophalen en terug- brengen van vuilnisemmers van en naar een gebouw, indien de direc- teur van Openbare Werken daartoe schriftelijke toestemming heeft verleend, werd tot op heden een vastrecht geheven van 4,— per emmer per maand; gelet op het feit, dat dit bedrag sedert 1 augus- tus 1968 niet is verhoogd, ware het vastrecht te brengen op 6, het tarief voor het in ontvangst nemen van vuil op een aan te wij- zen plaats tot een hoeveelheid van ten hoogste m3 resp. 1 m3, thans bedragende 4,-- resp. 8,— ware te verhogen tot 4,50 resp. 9, - het tarief voor het ledigen van een beerput of een andere put of het leegzuigen van een ondergelopen kelder voor elke 3 m3 verwij-

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 73