125 - de heer C.J.Markusse, Braziliëlaan 21, Overveen. lid, namens de prot.chr.scholen te Bloemendaai - de heer F.Pools, Gen.Spoorlaan 14, Aerdenhout, lid, namens de prot.chr.scholen te Zandvoort; - mevrouw G.Rijnierse-Giesen, De Carpentierlaan 8, Haariem, plaatsvervangend lid, namens de r.k.scholen te Bloemendaal; - mevrouw D.Mendei, Lauriliardlaan 8, Santpoort, plaatsvervangend lid, namens de bijz.neutrale scholen te Bloemen- daal - mevrouw A.Vos-Brouwer, Lucas van Leydenlaan 11, Heemstede, plaatsvervangend lid, namens de Schoolraad Heemstede; - mevrouw A.Hoeffeiman-van der Linde, Krullenlaan 25, Bloemendaal, lid, namens de bijz.neutrale scholen te Bioemendaal; - mevrouw mr.G.C.Zweers-Boterhoven de Haan, P. de Hooghstraat 14, Heemstede en - de heer A.J.van der Leeuw, Jeroen Boschlaan 1, Heemstede, resp. lid en plaatsvervangend lid, namens de prot.chr.scholen te Heemstede; - mevrouw M.C.P.Govers-Akkermans, Laan van Rozenburg 3, Heemstede en - mevrouw J.Ronde-de Wit, Achterweg 32, Heemstede, leden, namens de r.k.schoien te Heemstede; - de heer K.B.F.M.Zwetsloot, Schooliaan 23, Bennebroek, lid, namens de gemeente Bennebroek; - mevrouw M.KokrDankert, Van Doornincklaan 8, Bennebroek, lid, namens de Schoolraad Bennebroek; - de heer drs.H.J.de Rooy, Van Ittersumlaan 40, Bennebroek, - de heer G.P.Jobse, Joost Banckertlaan 2, Bennebroek en - de heer K.van der Zwaag, Haarlemmerstraat 124, Hiilegom, resp. leden en plaatsvervangend lid, namens de prot.chr.scholen te Bennebroek; - de heer E.A.M.van Soest, Lage Duin 91, Bennebroek, lid, namens de r.k.scholen te Bennebroek. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDEj De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. 4e afd. 30 oktober 1975

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 84