126a. VERLENEN EN WEIGEREN VAN DE VERGUNNING Artikel 5. Behoudens het bepaalde in het hierna volgende artikel wordt de ver- gunning verleend: a. aan degene die een hem in eigendom toebehorende, leegkomende woning in gebruik wil nemen; b. aan degene die door de rechtmatige verhuurder als huurder is voorge- dragen. Artikel 6. 1. De vergunning wordt geweigerd: a. aan de niet-ingezetene die niet economisch is gebonden; b. indien het bruto-inkomen van de aanvrager meer bedraagt dan een door burgemeester en wethouders in hun nadere voorschriften te bepalen veelvoud van de huurprijs van de gevraagde woning, dan wel - indien het een woning betreft welke vöör aankooo als huur- woning in gebruik was - van de huurprijs, welke voor het gebruik van de woning verschuldigd was door de laatste huurder. c. indien de bezetting van de woning niet in overeenstemming zal zijn met de in artikel 3 bedoelde nadere voorschriften; d. indien het verlenen van de vergunning tot gevolg heeft dat aan- vrager meer dan één woning in gebruik neemt. e. indien de aanvrager niet heeft overgelegd de verklaringen, ge- noemd in artikel 4, lid 2 en 3, of indien de stukken, genoemd in het vierde lid van dat artikel, niet binnen een door burge- meester en wethouders te bepalen termijn zijn ingekomen. 2. De weigeringsgrond, genoemd in het eerste lid onder a, geldt niet ten aanzien van degene die niet of niet meer duurzaam aan het ar- beidsproces deelneemt. 3. De weigeringsgrond, genoemd in het eerste lid onder c, geldt niet ten aanzien van: 4e afd. 28 november 1975 I

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 29