2e afd. 18 december 1975 143 BENOEMING DIRECTEUR GEMEENTELIJK TECHNISCH BEDRIJF Heemstede, 11 december 1975. Aan de Raad, Bij besluit van 28 augustus 1975, nr.80, besloot u tot integratie van het bedrijf voor ODenbare werken en de gas-, water- en elektri- citeitsbedrijvenZoals in ons betreffende voorstel naar voren werd gebracht was dit besluit onder meer van belang in verband met de pensionering van de directeur van het bedrijf voor openbare werken. Zov/el ons college als de sollicitanten moesten er van uit kunnen gaan dat de functie die vrijkomt die van directeur van het gemeente- lijk tech'nisch bedrijf is. Begin september kon de oproeping van sollicitanten in de daarvoor in aanmerking komende tijdschriften geplaatst worden. In totaal werden een tachtigtal sollicitaties ontvangen. De commissie, die voor de se- lectie was ingesteld is, aan de hand van met sollicitanten gevoerde gesprekken en grafologische- en psychologische testen, tot de konklu- sie gekomen dat slechts één kandidaat voor een benoeming in deze be- trekking in aanmerking komt. Wij kunnen ons met dit oordeel verenigen. Op grond van het bepaalde in artikel B1 lid 2 van het Algemeen Ambte- narenreglement wordt de voordracht opgemaakt in overleg met de commis- sie van bijstand, zo deze bestaat. Voor het gei'ntegreerde bedrijf be- staat nog geen commissie van bijstand;daarom is in overleg met de commissies voor openbare werken en het gas-, het water- en het elek- triciteitsbedrijf de coördinatiecommissie als adviescommissie opge- treden. Het advies van de coördinatiecommissie is voor u ter inzage gelegd. Tevens hebben wij het oordeel ingewonnen van een vertegenwoordiging - bestaande uit zes personen - van het personeel van beide bedrijven. Ook hun oordeel is voor u ter inzage gelegd. Op grond van het bovenstaande dragen wij u ter benoeming voor de heer A.R. Elenbaas, directeur van het Electrotechnisch Ingenieursbureau Elcontor, tevens directeur van het Technisch Handelsbureau Mercuwatt, wonende te Nieuw Vennep. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE. De secretarisDe burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 1