4e afd. 13 december 1975 VOORZIENINGEN SPORTPARK 144 Heemstede, 9 december 1975. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichtinq heeft ons medeqedeeld dat het dringend gewenst is enkele voorzieningen te treffen voor twee speelvelden op het gemeentelijke sportpark. In de eerste plaats moet het veld dat gebruikt v/ordt door de Heemsteedse Softballclub "De Pinquins", worden aangepast aan de voorschriften van de Koninklijke Nederlandse Base- en Softball Bond, zulks in verband met de promotie van die club naar de landelijke hoofdklasse. De te treffen voorziening houdt in het plaatsen achter de thuisplaats van een z.g. "back-stop",.12 meter lang en 5 meter hoog met een schuin opzetstuk van 1 meter en aan weerszijden een 1 meter hoge van gaas voorziene afras- tering van 25 meter lang. Met het aanschaffen en plaatsen van een en ander zal een bedrag gemoeid zijn van 4.800,— (incl. omzetbelasting). Verder is het zeer gewenst dat een tweede ballenvanger wordt geplaatst achter het noordelijke doel van een der twee nieuwe voetbalvelden bij het Oude Slot. Thans verdwijnen herhaaldelijk te hoog qetrapte ballen in de slotgracht; deze ballen kunnen in de dichte rietbegroeiing niet alle worden teruggevonden (het riet mag niet worden afgemaaid). De kosten van een ballenvanger worden geraamd op 2.700,— Wij stellen u voor een krediet van in totaal 7.500,-- beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Ouarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 3