2e afd. 18 december 1975 145 ELEKTRICITEITSVOORZIENING JACHTHAVEN Heemstede, 9 december 1975. Aan de Raad, De watersportvereniging "van Merlenhaven" heeft een verzoek inge- diend om de jachthaven aan de Sportparklaan van een stroomaanslui- ting te voorzien zowel op het terrein als in het toiletgebouw. Hierdoor wordt het mogelijk gemaakt, dat de leden van deze vereni- ging 's-winters diverse onderhoudswerkzaamheden met elektrische hulpmiddelen kunnen verrichten. Daarnaast kunnen 's-zomers de gebruikers van de jachthaven hiervan profiteren voor de aansluiting van elektrische huishoudelijke appa- raten. De stroomaansluiting in het toiletgebouw wordt gevraagd voor het aan- brengen van scheerwandkontaktdozen. Voor de jachtbezittersdie in de jachthaven overnachten, zal deze voorziening tegemoetkomen in het thans bestaande ongemak. Ter voldoening aan deze wensen, heeft de direkteur van de gas- water- e'n elektriciteitsbedrijven een plan opgesteld voor de plaatsing van 5 kunststofkasten, verspreid over het terrein van de haven, elk voor- zien van 4 wandkontaktdozen, alsmede het aanbrengen van een lichtin- stallatie in het toiletgebouw met 4 lichtpunten en 2 veiligheids- scheerwandkontaktdozen. Voor de uitvoering van kunststofkasten is gekozen in verband met het feit, dat het terrein vaak vochtig is. De kosten worden geraamd op f.15.750,-. De stroomkosten van zowel de aansluiting op het terrein als van de scheerwandkontaktdozen worden op de verbruikers verhaald door het gebruik van muntmeters. Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft geadviseerd de gevraagde voorzieningen te treffen. Wij stellen u voor, cor.form bijgaand concept-besluit, een krediet van f.15.750,- beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 5