9 uit de Herenweg een blik kan werpen op de achterliggende boilenvelden. Stedebouwkundig gezien is dit "gat" een welkome bijdrage aan een af- wisselend landschapsbeeld van de westeiijke zijde van de Herenweg. De ruimtelijke wisselwerking tussen open en dicht (bebouwd en/of be- groeid) aan weerszijden van de Herenweg dient gehandhaafd te worden. Dit bestemmingsplan beoogt dan ook de instandhouding van de huidige situatie waarbij de nagenoeg aaneengesioten 1intbebouwing aan de westzijde van de Herenweg tot staan wordt gebracht. Huidig gebruik als agrarisch bedrijf is landschappelijk en stedebouwkundig het meest wensel i jk. De bouwstrook zoals vermeld in het vigerend plan is in het huidige concept vervangen door agrarische bestemming, zodat het huidige ge- bruik gecontinueerd kan worden. RESULTATEN VAN HET OVERLEG. In het kader van het overleg als bedoeld in artikel 8 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening is het ontwerp-bestemmingsplan toegezonden aan: 1. de Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland 2. de Inspecteur van de Ruimtelijke Ordening in Noord-HoIIand en Utrecht 3. de Eerstaanwezend-ingenieur der Genie 4. de Rijksconsulent voor HandelAmbacht en Diensten in de provincie Noord-Holland 5. het Hoogheemraadschap van Rijnland 6. de Hoofdingenieur-directeur voor de Landinrichting in de provincie Noord-Holland 7. de Gewestelijke Raad van Noord-Holland van het Landbouwschap; 8. de Consulent van de Tuinbouw 9. de Hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaters'taat in de Directie Noord-Holland 10. de Directie van de N.V. Nederlandse Spoorwegen 11. het Dagelijks bestuur van het Gewest Kennemerland 12. de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken. -10- 4e afd. 29 januari 1976

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 46