2 Met het opstellen van deze overgangsstructuur is een subqroep van de werkgroep inteqratie belast. Over de aanpak en de hoofdopzet van de overganqsstructuur is reeds overeenstenming in de werkgroep bereikt. Ter uwer informatie het volgende: De werkgroep is er vanuitgegaan dat in eerste instantie alleen in~ grijpende structurele wijzigingen ten opzichte van de huidige situa- tie in de twee bedrijven zullen moeten piaatsvinden in zoverre deze "onvermijdelijk" zijn. Deze "onvermijdelijkheid" geldt voor de admi- nistratie. Verdere structurele wijziginqen zijn slechts van beperkte aard; deze zullen zich voorzover nodig en mogelijk voordoen binnen bestaande afdelingen en buro's. In de eerste periode van het integratieproces dient er gestreefd te worden naar een zoveel mogelijk on gelijke wijze laten functioneren van de verschiHende afdelingen door procedures op elkaar af te stem- men. Schematisch ziet de hoofdopzet van de overgangsstructuur er uit als op de bijlaqe weergegeven. Ook het bereiken van de definitieve organisatievorm zal plaatsvinden in samenwerking met directie en medewerkers van het technisch bedrijf Met de commissie voor georganiseerd overleg en de coördinatiecommis- sie is over de langere termijn visie overleg gepleegd. De resultaten hiervan zijn voor uw raad ter inzage geiegd. Het gevoig van dit overleg is geweest dat het oorspronkelijke voor- stel is gewijzigd in het voorstel dat wij thans aan u voorleggen. Op grond van bovenstaande beschouwingen stelien wij u voor uit te spreken dat voor het gemeentelijk technisch bedrijf een organisatie- vorm waarin de coördinatie tussen de verschiilende vakgebieden struc- tureel geregeld is de meest juiste is en dat derhalve het beleid erop moet worden afgestemd deze coördinatievorm in de toekomst tot stand te brengen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwaqen. W.H.D.Quarles van Ufford. -3- 2e afd. 29 januari 1976

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 7