4e afd. 29 april 1976 AANSCHAFFINGEN ZWEMBAD GROENENDAAL 52 Heemstede, 13 april 1976. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft ons verzocht mede- werking te verlenen aan de beschikbaarstelling van de volgende kredie- ten ten behoeve van het zwembad "Groenendaal a. een krediet van f 10.000,-- voor de aanschaffing van twee kaartjes- uitgifte-machines; met een dergelijk apparaat dat gedurende het afgelopen seizoen werd gehuurd, kunnen door het draaien van een bepaald nummer op een schijf toegangskaartjes tegen de daarvoor verschuldigde prijs worden uitge- geven; grote voordelen van deze apparaten zijn de eenvoudige bediening, de grote betrouwbaarheid en de mogelijkheid tot het registreren van di- verse statistische gegevens, terwijl het gebruik bovendien arbeids- besparend werkt: het onmaken van de dagelijkse afrekeningen bestaat uit het aflezen van de eindtotalen en is niet meer zo tijdrovend als de huidige methode; ook is minder controle nodig; nu het huren niet meer mogelijk is gebleken, wil het bestuur - gelet op de zeer gunstige ervaringen - tot aankoop van tv/ee van deze machi- nes overgaan; b. een krediet van f 5.500,-- voor de aanschaffing van een tweede qlij- baan; de in 1975 voor de jeugd tot ca. 10 jaar aangeschafte glijbaan voor- ziet in een grote behoefte; de plaatsing hiervan is dan ook een over- weldigend succes gebleken; de thans voorgestelde glijbaan, bedoeld voor de wat oudere jeugd, zal bij het diepe bad worden geplaatst en zal rie ontspanningsmogelijkheden bij het zwembad verder verruimen. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor kredieten tot genoemde bedragen te verlenen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burqemeester J.M.Kruitv/agen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 19