4e afd. 29 april 1976 53 SUBSIDIE STICHTING SPORTPARK H.B.C. Heemstede, 13 april 1976. Aan de Raad, De Stichting Sportpark H.B.C. beheert sinds 1958 het aan de R.K.Sport- vereniging H.B.C. in eigendom toebehorende sportcomplex met 5 voetbal- velden en een softballveld aan de Cruquiusweg. Het onderhoud van dit complex, dat door één man in zijn vrije tijd wordt uitgevoerd en incidenteel wordt aangevuld door de zelfwerkzaam- heden van de leden, is onvoldoende gebleken om de kwaliteit van de velden op peil te houden. Na de ontvangst van een zeer kritisch raoport omtrent de kwaliteit van de velden, uitgebracht door grondtechnische dienst van de K.N.V.B., heeft het stichtingsbestuur besloten de velden in fasen te renoveren; in de voor 1976 reeds toegekende subsidie is voor deze renovatie reeds een bedrag van f 20.000,opgenomen. Renovatie is evenwel alleen verantwoord als ook daarna voldoende onder- houd van de veiden gewaarborgd is. Het uitbesteden van dit onderhoud bij een gespecialiseerd bedrijf lijkt daarvoor de meest aangewezen op- lossing. Nadat hieromtrent door het bestuur met een lid van ons colle- ge besprekingen zijn gevoerd, is aan het Werkvoorzieningsschap Zuid- Kennemerland prijsopgave gevraagd voor het totale onderhoud. Na aftrek van een bedrag van f 2.500,in verband met het later beginnen van de werkzaamheden zullen de kosten van de door het werkvoorzieningsschap uit te voeren werkzaamheden inclusief B.T.W. f 54.868,-- bedragen. De Stichting Sportnark H.B.C. is niet in staat deze kosten te finan- cieren en verzoekt voor 1976 een aanvullend subsidie te verlenen tot het bedrag van de meerdere onderhoudskosten. In het voor 1976 toegekende subsidie, gebaseerd op het tekort van de exploitatiebegroting van de stichting, is ook een bedrag van f 15.000, begrepen voor onderhoud van de velden. Van deze post is inmiddels f 8.000, besteed; de resterende f 7.000,kunnen in mindering worden gebracht op de kosten van de uit te besteden werkzaamheden, zodat de meerdere onderhoudskosten uiteindelijk f 47.868,— bedragen.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 21