4e afd. 29 april 1976 AANSCHAFFING MEUBILAIR BERKENROOESCHOOL 55 Heemstede, 13 april 1976. Aan de Raad, Overeenkomstiq ons voorstel van 11 november 1975, no. 131, besloot u op 28 november d.o.v. over te gaan tot uitbreiding van de openbare lagere Berkenrodeschool met twee lokalen en daarvoor een krediet van f 365.400,— beschikbaar te stellen. In dit krediet waren de kosten van inrichting van de twee lokalen nog niet begrepen. In overleg met het schoolhoofd is door het bedrijf van Openbare Werken een begroting opgesteld van het aan te schaffen meubilair; deze voor u bij de stukken ter inzane geleqde begroting beloopt, inclusief omzet- belasting en hedrijfskosten, een bedrag van f 14.343,--. De inspecteur van het lager onderwijs heeft omtrent de voorgestelde aanschaffingen een gunstig advies uitgebracht. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een kreriiet van f 14.343,— beschikbaar te stellen. Voor aanschaffing van de nodiqe leer- en hulpmiddelen zullen wij u binnenkort een afzonderlijk voorstel doen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 13 april j.l.; BESLUIT a. ten behoeve van het aanschaffen van meubilair voor de openbare la- gere Berkenrodeschool een krediet van f 14.343,-- te verlenen; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 10 jaren. HEEMSTEDE, 29 april 1976. De Raad voornoemd, Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burqemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. De secretaris, De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 25