4e afd. 29 april 1976 59 Het plan is op dit punt zodanig gewijzigd dat tussen Clivialaan en Laan van Bloemenhove, alsmede tussen Amaryl1islaan en Herenweg de parkeerhavens langs de bomenrij zijn geprojecteerd en de beide wegge- deelten tussen Laan van Bloemenhove en Amaryl1islaan zijn samenge- voegd; de nieuwe rijbaan komt ter plaatse van de bestaande, terwijl aan weerszijden parkeerhavens zijn geprojecteerd. Inklusief de kosten van voorbereiding, begeleiding en bedrijfskosten is met de reconstructie een uitgaaf van f 1.684,207,-- gemoeid; in deze raming, gespecificeerd in de voor u ter inzage gelegde begroting (bijlage I), is een bedrag van f 92.800,-- opgenomen voor wijziging van de ooenbare verlichting, verplaatsing van brandkranen en 50% van de kosten van hertracering van gas- en waterleidingen. Voor de hier- boven genoemde wijziging van de verkeerslichteninstallatie op het kruispunt Herenweg-Zandvoortselaan-Lanckhorstlaan is 150.000, (exclusief B.T.W.) geraamd. Niet geraamd zijn de kosten van recon- structie van de verhardingen op dit kruispunt, welke kosten ten laste van het Rijk zullen komen. De kosten van vernieuwing van de riolering in genoemde wijk worden ge- raamd op f 1.235.445, De rioleringswerkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het verwijderen van de bestaande riolering en het aanleggen van een nieuwe riolering, het vernieuwen van de huis- en kolkaansluitingen en het tijdelijk herstellen van verhardingen; een en ander is aangegeven op de ter in- zage gelegde tekening nr. 1.47.1.4A. Het verdient aanbeveling de eveneens versleten riolering in het wes- telijk trottoir van de Herenweg tussen Zandvoortselaan en Laan van Rozenburg gelijktijdig met de voorgenomen wijziging van het kruisDuntr met de Zandvoortselaan/Lanckhorstlaan te vernieuwen; de kosten hier- van, gespecificeerd in begroting bijlage II, bedragen f 77.574, Voor het vervangen van het bestaande asfaltwegdek van de Zandvoorter Allee is voorts in bijlage III een raming van f 187.128,— opgenomen, waardoor het voor de vernieuwing van de riolering benodigde krediet op f 1.500.147,-- komt. De door de Gemeente Gas-, Water- en Elektriciteitsbedrijven te ver- richten werkzaamheden bestaan uit:

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 41