4e afd. 26 november 1976 148 GARANTIEVERLENING I.M.P. ZUID-KENNEMERLAND De Raad der gemeente Heemstede; gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 9 november j.K; gelet op de desbetreffende bepalinqen uit de gemeentewet; BESLUIT zich garant te stellen voor de richtige voldoening van rente en aflos- sing van een door de Stichting Instituut voor Multidisciplinaire Psycho- therapie in Zuid-Kennemerland - hierna te noemen geldneenster - te slui- ten geldlening ten behoeve van aankoop accommodatie ad f 375.000,— en een krediet in rekening-courant ad S 200.000,ten hehoeve van aanloop- kosten, voor een instituut voor multidisciplinaire psychotherapie, zulks onder navolgende voorwaarden: 1. De garantie wordt verleend naar rato van hetinwoneraantal per 1 januari 1976 tot een badrag van maximaal f 52.300,--, zijnde het aandeel van de gemeente Heemstede in de totaalqarantie ad i 575.000,—,te verstrekken door de raden van de qeneenten Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Soaarnwoude, Heemstede, Velsen en Zandvoort. Indien geldgeefster êén der qemeenten aanspreekt op qrond van dit ga- rantiebesluit zal zij dit doen onder gelijktijdig aanspreken van de overige hiervoor genoemde gemeenten naar rato van het aantal inwoners per 1 januari 1976. 2. De voorwaarden, die aan de overeenkomst tot het aangaan van een geld- lening worden verbonden, worden onderworpen aan de goedkeuring van het dagelijks bestuur van het qewest Kennemerland, hierna te noemen "daqe- lijks bestuur", na ingewonnen advies van de kring van advies en over- leg voor sociale zaken c.a. 3. a. Geldneemster olaatst het bedraq van de geldlening op een afzonder- lijke rekening bij een in overleg met het dagelijks bestuur aan te wijzen bank. b. de onder a. bedoelde bank zal door qeldneemster worden opgedragen het dagelijks bestuur van alle mutaties ten gunste of ten laste van de rekening onmiddellijk kennis te geven. -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 121