4e afd. ?6 november 1976 148 c. Uitsluitend ten behoeve of ten laste van deze rekeninq moqen t.b.v. de hiervoor bedoelde aankooo en aanloopkosten inkomsten worden ontvanqen en uitgaven worden qedaan. 4. Geldneemster zal aeen investerinqen verrichten noch geldleninqen aantrekken of andere kapitaalverplichtinqen op zich nemen, tenzij met schriftelijke toestemming van het dagelijks bestuur. 5. Besluiten van geldneemster tot: a. wijziging van de statuten; b. ontbinding van de stichting; c. het voeren van rechtsgedingen, het aangaan van dadingen of het onderwerpen van geschillen aan scheidslieden, mogen niet worden genomen dan met schriftelijke toestemminq van het daqelijks be- stuur. 6. Geldneemster zai naar statuten en/of reglemencen zo spoedig moqelijk met de vorengenoemde voorwaarden in overeenstemming brenqen. 7. Geidneemster zal elk kwartaal tot het noment van de aanvana van de exploitatie aan het daqelijks bestuur verstrekken een overzicht waarin gespecificeerd wordt aangeqeven het verloop van de verrichte en nog te verrichten betalinqen ten opzichte van de daarmee verqe- lijkbare begroting. 8. Tijdelijke belegging van overtoliige middelen uit de qeldleninq zai zonder onderoand siechts mogen qeschieden bij de door het dagelijks bestuur voor het doen van beleqqingen aanvaarde bankinstel1inqen; beleqging bij andere insteilingen, niet-nubliekrechteiijke insteliin- gen zijnde, mag alieen qeschieden teqen onderpand van schatkistpapier. 9. Wanneer uit hoofde van de garantie door de qemeenten een betaling is geschied, zal geidneemster het bedraq hiervan onverwijid aan de ge- meenten restitueren; indien restitutie niet onmiddeiiijk moqeiijk is, zal qeldneemster de dcor betalinq ontstane schuld Dassiveren; de res- titutie zal alsdan met betaling van rente en eventuele kosten qeschie- den od de door het daqelijks bestuur te benalen tijd.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 122