4e afd. 26 november 1976 149 VOORZIENINGEN GEMEENTEWONING GLIPfERWEG 83 Heenstede, 9 november 1976. Aan de Raad, Tot herstel van een goede bewoonbaarheid van de vrij van huur gekomen geneentewoning Glipperweg 83 dienen een aantalmeest achterstal1ige, onderhoudswerken te worden verricht. Vernieuwd moeten worden de elek- trische installatie, de gasleiding, de keukeninrichting, de w.c.-in- richting en de berging bij de woning; de dakbedekking en de afrasterln- gen bij de woning moeten worden hersteld en een meterkast dient te wor- den geplaatst. De kosten van deze voorzieningen worden geraamd od 21.770, omzet- belasting en kosten toezicht inbegrenen. In de woning ontbreekt een douchegelegenheid; net verwijdering van een rookkanaal is het mogelijk die voorziening op de verdieping aan te bren- gen. De kosten hiervan, omzetbelasting en kosten toezicht eveneens inbe- grepen, worden geraamd op 6.600,--. Op nrond van de beschikking geide- lijke steun verbetering woningen en woonbuurten mag voor deze verbetering een subsidie worden verwacht van 550,Oe kosten van de douchegelegen heid kunnen in de huurprijs worden doorberekend. De huurverhoging zal, het te verwachten subsidie in aanmerking genomen, 65,per maand bedragen. Wij stellen u voor een krediet beschikbaar te stellen van 21.770,— voor het te verrichten achterstailig onderhoud en van 6.600,voor de woningverbetering, in totaal 28.370,--, af te schrijven in 25 jaar. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 127