2e afd. 25 november 1975 125 De raming voor algemene verkeersadviezen is verdubbeld. Het feit dat na de tweede fase van het verkeersstructuurplan geen extra krediet werd gevraagd voor een derde fase is hier mede de oorzaak van. Wij zijn van mening dat de kosten van adviezen met betrekkinq tot de rea- lisering van het verkeersstructuurplan, gezien de lange periode waar- over deze advisering zich zal uitstrekken beter ten laste van de ge- wone dienst gebracht kunnen worden. Bovendien houden de adviezen voor maatregelen op korte termijn nauw verband met het verkeersstructuurplan, zodat het practisch niet mo- gelijk is de kosten van de advisering te scheiden. Volksgezondhei d Wij verwachten dat in het eerste kwartaal van 1977 het bevolkings- onderzoek op cervixcarcinoom plaats kan vinden. Het cytologisch on- derzoek van de uitstrijkjes zal worden verricht door het laborato- rium van de G.G. en G.D. te Haarlem. Volkshuisvesting. De volgende nieuwbouwplannen zijn in voorbereiding. 1. Bouw 28 bejaardenflats aan de Johan Waqenaariaan nabij het zuster- huis van het Diaconessenziekenhuis. Hetplan wordt uitgevoerd door en voor rekening van de woningbouwvereniging De Haenstede. 2. Bouw van winkels annex 40^flats in de Geleerdenwijk tussen Kamer- lingh Onneslaan en Eykmanlaan. De volgende verbeteringsplannen, die reeds door het rijk zijn goedge- keurd, zijn in uitvoering respectievelijk is het tijdstip van uitvoe- ring zeer nabij: 22 woningen Oude Posthuisstraat; 52 woningen Brabantlaan en Gelderlandlaan; 12 woningen Dr.Droogplein; 28 woningen Javalaan. In voorbereiding zijn plannen tot verbetering van de volgende complexen: 33 woningen Balistraat - Sumatrastraat 48 woningen Talmastraat - Kadijk. Tenslotte zullen plannen in studie worden genomen tot vervanging van het 'complex van 22 woningen aan de Eikenlaan van de woninqveremging -19- "Berkenrode

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 17