2e afd. 25 november 1975 125 vui1verwerking tengevolge van de afvoer via de VAM. Realisering van het meermalen genoemde minimum pakket projecten doet de begrotingsruimte omslaan in een begrotingstekort zowel voor i977 als voor de komende jaren. Onder het punt "algemeen" merkten wij reeds op dat het tekort voor 1977 naar onze mening gedekt zal moeten v/orden door een beschikking uit de saldireserve. Gelet op het feit dat bij de samenstel1ing van het minimum pakket geen integrale afweging heeft piaats gevonden, menen wij dat hetniet juist is u nu een keuze voor te leggen op welke wijze u dit tekort over de komende jaren wilt dekken. Wij volstaan daarom met de opmerking dat naar onze mening de reserve- positie en de belastingcapaciteit van dien aard is dat het tekort ook in de volgende jaren gedekt kan worden. Bij de samenstellinq van de begroting 1978 zal wel een integrale afweging piaats moeten vinden. Wij zullen u bij die begroting ook een voorstel voor de dekking van de uitgaven voorleggen. Gemeentelijk Technisch Bedrijf Overeenkomstig de door u onlangs vastgesteide beheersverordening be staat de begroting uit: a. Een categorisch ingerichte begroting van lasten en baten, welke met behulp van kostenplaatsen - via een kostenverdeelstaat - is uitgesplitst naar de vier sectorbegrotingen, te weten: 1. sector gasvoorziening; 2. sector watervoorziening; 3. sector elektriciteitsvoorzieninq; 4. sector openbare werken. b. Een memorie van toelichting op de begroting van baten en lasten. c. Een begroting van kapitaalinkomsten en -uitqaven. Ais bijlagen bij de begroting zijn bijgevoeod: 1. Een kostenverdeelstaat met toelichting, waaruit blijkt hoe en tot welke bedragen de geraamde kosten aan de kostenplaatsen en -dragers zullen worden toegerekend. 2. Een overzicht van de qeraamde kosten van door de sector openbare werken uit te voeren werken, als bedoeld in artikel 25 van de be- ÉA

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 21