125 heersverorder.ing. 3. Een staat van bezittingen en kapitaallasten. De begroting voldoet aan de volgende voorwaarden: - Een doelmatige analyse van bedrijfsresultaten naar oorzaken en verant woordelijkheden is mogelijk door de afdelingsgewijze budgettering. - De daarvoor in aanmerking komende functionarissen kan alle administra tieve informatie verschaft worden, die nodiq is voor het doelmatia functioneren van het bedrijf. - De mogelijkheid wordt geschapen voor de kredietbewakingsadministratie die in artikel 17 lid 1 van de beheersverordening wordt genoemd. In de begroting is geen rekening aehouden met de stichting van het nieu we kantoorgebouw. Dit ontmoet in dit geval geen bezwaar omdat alle ka- pitaallasten gedekt v;orden door beschikkingen uit reserves. De exploi- tatielasten zullen bestreden moeten worden uit de in de begroting op- ger.omen ramingen. Aannemende dat in het komende begrotingsjaar de ver- huizing plaats vindt, zullen daarna.voor de oude qebouwen geen kosten meer behoeven te worden gemaakt, zodat ruimte ontstaat voor de kosten van schoonhouden van het nieuwe gebouw. Nog voor de behandelir.g van de begroting hopen wij u een nota met be- trekking tot de gaslekbestrijding voor te leggen. In de begroting is hiervoor onder het volgnr."werken van derden" een bedrag van 350.000,-- opgenomen. Daarboven wordt ook een deel van de salariskosten aan de gaslekbestrijding toegerekend. Teneinde een sluitende exploitatie van de gasgeysers te handhaven zul- len de huurtarieven met f 3,-- per jaar verhoogd noeten worden en wel voor geysers met één aansluiting van 54,-- r.aar f 57,— per jaar, verhoging ruim 5%; en voor geysers met twee aansluitingen van 66,-- naar 69,-- per jaar, verhoging 4,5%. Separaat doen wij u het voor- stel hiertoe toekomen. Over de onderhandelingen met de Gasunie en nieuwe gastarieven zijn nog geen gegevens bekend. Vcor normaal te achten investeringen van de sector gasvoorziening is een bedrag opgenomen van 175.000,--. Het gasbedrijf raamde in 1976 niervoor 140.000, 2e afd. 26 november 1976

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 22