140 4. De hoeveelheid toegevoerd water door middel van een eigen pomp- installatie wordt van gemeentewege door schatting bepaald. 5. De gebruiker van een gebouwd eigendom, die voor verkrijging van water gebruik maakt van een eigen pompinstallatie kan verplicht worden te gedogen deze pompinstallatie te voorzien van een door de directeur van het gemeentelijk technisch bedrijf goedgekeurde en te verzegelen meter, waar de hoeveelheid opgepompt water van afgelezen kan worden. 6. Indien wordt aangetoond, dat toegevoerd water niet door middei van de gemeentelijke riolering is afgevoerd, wordt de op de voet van de vorige leden bepaalde hoeveelheid water verminderd met de op andere wijze afgevoerde hoeveelheid. 1. De inning van het recht geschiedt door de administrateur van het gemeenteiijk technisch bedrijf, waartoe dit recht wordt vermeld op de nota's wegens levering van gas, water en/of elektriciteit. De betaling van het recht dient te geschieden binnen de op deze nota's aangegeven termijn. 2. Indien een belastingschuldige het verschuldigd recht niet tijdig heeft voldaan, geeft de administrateur van het gemeentelijk tech- nisch bedrijf hiervan schriftelijk kennis aan de gemeente-ontvan- ger met opgave van de naam, het adres, het achterstallig bédrag en zo mogelijk de reden van niet betaling. 1. Burgemeester en wethouders kunnen één of meer gemeente-ambtenaren aanwijzen, die in hun plaats treden met betrekking tot de uitvoe- ring van wettelijke bepalingen betreffende de heffing en invordering van het rioolrecht. 2. Burgemeester en wethouders of de door deze aangewezen gemeente- ambtenaren zijn bevoegd tot het verlenen van afschrijving van het verschuldigde rioolrecht. 3. De verplichtingen, als bedoeld in de artikelen 47,50 en 51 van de Algemene wet inzake rijksbelastingen, jegens burgemeester en wet- houders gelden mede jegens de door burgemeester en wethouders aan- gewezen gemeente-ambtenaren. Deze verordening treedt in werking met ingang van 1 januari 1977. Aldus vastgesteld in de openbare vergadering van 26 november 1976. Artikel 6. Het recht wordt door middel van een nota geheven. Artikel 7. Artikel 8. Artikel 9. De secretaris De voorzitter -4- 3e afd. 26 november 1976

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 56