4e afd. 26 november 1976 142 5 - d. de aard en het huidige gebruik van het gebouw waarop de aan- vraag betrekking heeft; e. de namen en adressen van de bewoners van het gebouw waar- op de aanvraag betrekking heeft; f. een splitsingsplan, waarin de indeling en de met de splitsing beoogde eigendomswijzigingen zijn aangegeven. 3. Bij de aanvraag moeten in drievoud de voor de beoordeling van het splitsingsplan nodige tekeningen op ten minste schaal 1 200 worden gevoegd, evenals een taxatierapport als bedoeld in artikel 5ôa, Iid 6, van de Woningwet. Indien een gemachtigde is aangewezen, dient een machtiging te worden overgelegd. 4. De aanvraag moet door de aanvrager of, indisn een gemachtigde is aangewezen, door de gemachtigde zijn ondertekend. De overige bescheiden moeten door de aanvrager of de gemachtigde zijn ondertekend dan wel gewaarmerkt. ARTIKEL 31c Niet-ontvankelijkheid van de aanvrager 1. Burgemeester en wethouders kunnen bij een met redenen omkleed besluit de aanvrager in zijn aanvraag niet-ontvankelijk verklaren, indien niet is voldaan aan de in artikel 31b gestelde eisen. Van een besluit tot niet-ontvankelijkverklaring zenden burgemeester en wethouders zo spoedig mogelijk een afschrift aan de aanvrager. 2. De aanvrager kan tegen het besluit tot niet-ontvankelijkverkla- ring binnen een maand na de dag, waarop het afschrift is verzon- den, bij de gemeenteraad in beroep komen. ARTIKEL 31d Ontstentenis van de aanvrager Bij ontstentenis van de oorspronkelijke aanvrager van een splitsings- vergunning, voordat de beslissing op de aanvraag onherroepelijk is geworden, kunnen burgemeester en wethouders op verzoek van de rechtverkrijgende deze verder als aanvrager beschouwen. ARTIKEL 31e Tenaainstelling en uitreiking der spiitsingsvergunnir.g; geidigheid der bescheiden; inzage en afschriften be- scheiden 1. De splitsingsvergunning wordt verleend aan de aanvrager en wordt op zijn naam gesteld. 2. De splitsingsvergunning wordt zo spoedig mogelijk aan de aan-

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 69