4e afd. 26 novem'ber 1976 142 voorzien van een of meer voor publiek bestemde privaten, op een doeltreffende plaats ten minste één privaat aanwezig zijn, waar- van de horizontale afmetingen ten minste 1,55 x 2,25 m bedragen; bedoeld privaat moet zodanig zijn ingericht dat het door rolstoel- gebruikers kan worden gebruikt. 3. Nadere eisen kunnen worden gesteld met betrekking tot aantal, afmetingen, ligging en inrichting van de in de leden 1 en 2 bedoel- de ruimten. ARTIKEL 81 Van artikel 81, lid 1 vervangen door: 1. Ter bepaling van de oppervlakte van ruimten van gebouwen wordt gemeten binnen de afgewerkte omtrekwanden in voor- komende gevallen binnen de balustrade onder aftrek van in de ruimte uitspringende onderdelen van het gebouw zoals schoor- steenstoelen, kanalen en kasten, doch zonder aftrek van plinten en vast meubilair zoals aanrechten en verwarmingslichamen. Vloeroppervlakte waarboven minder dan 1,5 m hoogte aanwezig is, wordt hierbij buiten beschouwing gelaten. ARTIKEL 83 Van artikel 83, lid 1 vervangen door: 1. Woningen en wooneenheden mogen niet toegankelijk zijn vanuit andere woningen of wooneenheden. Zij moeten vanaf de weg be- reikbaar zijn zonder dat door een bedrijfsruimte, een bergplaats of een garage moet worden gegaan. Voorts lid 3 vemummeren tot lid 4 en tussenvoegen een nieuw lid 3, luidende: 3. Toegangen als bedoeld in artikel 38, lid 2, moeten geschikt zijn voor rolstoelgebmikers. ARTIKEL 86 Van artikel 86 het opschrift vervangen door: Afmetingen van deuropeningcn Voorts lid 6 vemummeren tot lid 8 en tussenvoegen de leden 6 en 7, luidende: 6. De dagmaat van de toegang, bedoeld in artikel 38, lid 2, van een voor publiek bestemd gebouw moet ten minste 0,90 m bedragen. - 8 -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 72