4e afd. 26 novamber 1976 142 2. Nadere eisen kunnen worden gesteid in het belang van een doel- treffend vervoer van personen en goederen in niet tot bewoning bestemde gebouwen, ten aanzien van aantal, plaatsing, kooi-af- metingen, stopplaatsen, inrichting, snelheid, vervoercapaciteit en wachttijd. 3. Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 1 mits de specifieke bruikbaarheid van het gebcuw voor rolstoelgebruikers is gewaarborgd. ARTIKEL 112 Van artikel 112 de tekst vervangen door: 1. Een woning en een wooneenheid moeten bij geopende binnendeu- ren goed doorspuibaar zijn door aan de buitenlucht gelegen tot de woning onderscheidenlijk de wooneenheid behorende ramen of deuren, die niet alle in dezelfde gevel gelegen zijn. 2. Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 1, indien op andere wijze in een goede luchtverversing van de woning of de wooneenheid is voorzien. ARTÏKEL 123 Van artikel 123 de tekst vervangen door: 1. VVoningen en wooneenheden moeten zijn voorzien v£m een doel- treffende bergpiaats voor vuilnis en afval, tenzij een vuilstort- koker aanwezig is. 2. Als nadere eis kan worden gesteld dat een gebouw wordt voorzien van een of meer doeltreffende inrichtingen voor de afvoer van vuilnis en afvai. ARTIKEL 142 In artikel 142 in de aanhef van lid 1 de woorden ,,het gebruik van" laten vervallen. Lid 3 vervangen door: 3. Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 1 voor bijzondere woongebouwen, voor woningen met bijzondere bestem- ming en voor woningen die niet zijn bestemd om te worden ver- huurd. - 11 -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 75