4e afd. 26 november 1976 142 kanaal dat dient voor de ventilatie van een privaat en een bad- ruimte in dezelfde woning of wooneenheid, indien de inhoud van de badruimte niet groter is dan 7 m3 Lid 2, onder d vervangen door: d. op een hoofdkanaal waarop een keuken is aangesloten en dat niet mechanisch wordt afgezogen mag geen nevenkanaal van een tot een andere woning of wooneenheid behorend privaat uitmonden. ARTIKEL 258 Van artikel 258, lid 2 vervangen door: 2. Nadere eisen kunnen worden gesteld ten aanzien van de aard, de capaciteit, de plaats en de inrichting van de parkeer- of de stal- hnggelegenheid of de gelegenheid voor het laden of lossen, als- mede ten aanzien van de aanwezigheid en aanduiding van parkeer- of stallinggelegenheid uitsluitend ten behoeve van invaliden. ARTIKEL 258a Van artikel 258a de tekst vervangen door: 1. In voor publiek bestemde gebouwen waarin zich balies bevinden in voor publiek bestemde ruimten die met een rolstoel bereikbaar moeten zijn, dient ten minste één van deze balies op een hoogte van 0,80 m te zijn aangebracht. 2. Indien niet tot bewoning bestemde gebouwen die dienen of mede dienen voor culturele, geestelijke of maatschappelijke dienstverle- ning aan het publiek of voor sportbeoefening, daartoe zijn voor- zien van zitplaatsen voor het bijwonen van voorstellingen, wed- strijden of bijeenkomsten, dient ruimte, bestemd voor rolstoelge- bruilcers, aanwezig te zijn, dan wel vrijgemaakt te kunnen wor- den. 3. Nadere eisen kunnen worden gesteld ten behoeve van invaliden aan voor publiek bestemde gebouwen met betrekking tot: a. de aanwezigheid van leuningen; b. de afmetingen en de inrichting van een telefooncel.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 77