4e afd 26 novem"ber 1976 142 ramen, mechanische gasafvoer e.d.) waardoor dat ook na voltooiing van de nieuwbouw aan de eisen van de bouwverordening zal voldoen (zie in dit verband ook artikel 33). Indien de nieuwbouw echter wordt uitgevoerd overeenkomstig de be- palingen van een bestemmingsplan kan, gezien artikel 2, lid 2, van de Woningwet, door de eigenaar van het bestaande gebouw geen be- roep meer worden gedaan op dit artikel. Hij heeft dan bij de vaststel- lingsprocedure van het bestemmingsplan voldoende gelegenheid gehad om zijn bezwaren naar voren te brengen. ARTIKEL 38 De bestaande wenk voor de toepassing aanduiden als behorende bij lid 3 en opnemen een wenk voor de toepassing van lid 2, luidende: Lid 2. In dit Iid is niet bepaald dat de hoofdtoegang van een voor publiek bestemd gebouw vanaf de openbare weg bereikbaar moet zijn; er kan met een andere toegang worden volstaan, waarbij echter moet worden voorkomen dat deze toegang slechts kan worden bereikt via bergplaatsen voor vuil of fietsenstallingen. Zie ook artikel 100. Voor de bereikbaarheid van de hier bedoelde toegang vanaf een bij het gebouw behorende parkeerplaats, zie de wenk voor de toepassing van artikel 258. ARTIKEL 50 In de toelichting op het ontstaan op blz. 63 de alinea luidende: ,,In sommige gemeenten t/m ,,worden aangevuld" laten vervallen. ARTIKELEN 53 e.v. Op blz. 66 in de onderschriften bij de figuren 10 en 11 de zinnen ,,Buiten de bebouwde kom" en ,,Binnen de bebouwde kom" verwis- selen. ARTIKEL 65 Als wenk voor de toepassing opnemen: Lid 2. De bereikbaarheid voor een rolstoelgebruiker kan worden ge- acht te zijn verzekerd, wanneer de bouwlaag waarin de ruimte is ge- legen met een rolstoel kan worden bereikt (zie de artikelen 99 en lOla), gangen en portalen van voldoende afmetingen zijn (zie artikel 87a), kozijnen voldoende doorgang verschaffen (zie artikel 86, leden 6 - 22 -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 88