4e afd. 26 november 1976 142 ARTIKEL 296 Aan de wenk voor de toepassing van artikel 296, lid 2, toevoegen: In verband met het bepaalde in artikel 15 van de Boswet verdient het aanbeveling geen aanschrijvingen te doen uitgaan tot instand- houding van eenrijige populieren of wilgen die zich op of langs land- bouwgronden bevinden en derhalve niet op de ..erven" als bedoeld in artikel 1 van de Boswet. ARTIKEL 307a A!s toelichting op het ontstaan opnemen. L'd 2. Aangezien met het aanpassen van gebouwen ten behoeve van rolstoelgebruikers vaak grote kosten zijn gemoeid, kan van een eige- naar niet worden verlangd dat hij de kosten van het treffen van voor- zieningen die geacht kunnen worden een gemeenschapsbelang in te houden. geheel voor eigen rekening neemt. Het stellen van de hier bedoelde nadere eisen wordt daarom slechts gerechtvaardigd geacht met betrekking tot voorzieningen waarvoor subsidieregelingen zijn vastgesteld. Deze clausulering werd mede noodzakelijk geacht, gezien het bepaalde in artikel 26, lid 2, van de Woningwet. HOOFDSTUK 7 Het slot van de inleiding onder 4, vanaf de tweede zin op blz. 217, vervangen door: ..Dergelijke bepalingen, ingevolge artikel 6, derde lid, onder a en b van de Woningwet vereist, zijn in het algemeen voor woningen nauwelijks hanteerbaar. De problemen rond de huisvesting van buitenlandse werknemers hebben echter aangetoond dat ze, in het bijzonder met betrekking tot bijzondere woongebouwen, niet kunnen worden gemist. Ze zijn evenwel beperkt gehouden tot het minimum. Ook de overige in dit hoofdstuk voorkomende bepalingen, waaronder die betrei.ende de reinheid en de zuivezâng van gebouwen van onge* dierte, hebben hun nut in de praktijk bewezen." Voorts op blz. 218, onder 5, de zesde zin vervangen door: ,,Voor de inhoud van dergelijke bepalingen zij verwezen naar de model-brandbeveiligingsverordening, uitgegeven door de Vereniging van Nederlandse Gemeenten." - 28 -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 94