4e afd, 24 februari 1977 - het aanbrengen van een leuningconstr.uctie welke conform de bestaande leuning zal worden uitgevoerd; daarbij zal de westelijke leuning in noordelijke richting worden doorgetrokken tot het perceel Binnenweg 1, zulks mede om het esthetisch aanzien van de brug te verbeteren; - het aanbrengen van verhardingen voor rijweg en trottonr met aanpassing van de aansluitende verhardingen van Raadhuisstraat en Binnenweg; - het slopen van de keermuur langs de Kerklaan tot op de wa^erlijn, - het trillingsarm aanbrengen van stalen buispalen voor het dragen van de nieuwe keermuurconstructie; - het aanbrengen van een gewapend betonnen L-vormige keermuur met een be- kledinq van metselwerk; hierbij wordt de nieuwe keermuur opgetrokken tot de hoogte van het aangrenzende trottoir, zodat het talud en het aan- grenzende hekwerk verdwijnt en in plaats van de huidige klinkerbestra- ting een plantsoenstrook wordt aangelegd; - het verwijderen van de open lozing in de Zandvaart; - het leggen van een gedeelte van de toekomstige riolering in de Zand- vaartkade met een overstortput en een nooduitlaat; - het aanbrengen van mantelbuizen voor het doorvoeren van kabels en lei- dingen. De kosten van de werkzaamheden worden blijkens de mede voor u ter inzage gelegde begroting geraamd op f.593.900,--, inclusief f.35.600,-- voor her- tracering van gas, water en elektra, waarvan 50% voor rekening komt van de sectoren gas-, water- en elektriciteitsvoorziening van de begroting van het gemeentelijk technisch bedrijf (resp.f.4.475, f.10.325,— en f.3.000, Wij stellen u voor tot vernieuwing van de brug en bedoelde keermuur te be- sluiten en ten behoeve daarvan een krediet te verlenen van f.598.900,—. Burgemeester en wethouders van HEEf.STEDE De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 10