4e afd. 24 februari 1977 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN GELEERDENWIJK-CENTRUM 34 De Raad der gemeente Heemstede; overweqende dat met ingang van 26 augustus 1976 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Geleerdenwijk-Centrum" dat binnen de daarvoor gestelde termijn bezwaarschriften tegen het ontwerp zijn ingekomen van: 1. W.G.Kaatman, Einthovenlaan 27, alhier; 2. Th.B.G.Hutten, Einthovenlaan 14, alhier J.de Beun P.M.Laan Ir.D.W.Tuijten W.G.Kaatman J.P.Duineveld 16 20 25 27 18; dat de heer Kaatman bezwaar maakt tegen de geplande parkeeraccomraoda- tie rond het woon-winkelcomplex, met name tegen het aantal van 30 parkeerplaatsen in de zuidoosthoek, waarvan een deel in de tuin bij zijn woning zou zijn gesitueerd; dat mede door de grote concentratie voor de ömwonenden hun huidige woon-/1eefsituatie achteruit zal gaan; dat hij voorts bezwaar maakt tegen bestemming van ruimten in het woon- winkelcentrum voor wijkaktiviteiten, waarvoor reeds accommodatie be- schikbaar is in het Oude Posthuis en Centrum 111; dat naar zijn oordeel de vestiging van commerciële instellingen en zeker van een horecabedrijfhetgeen volgens de voorschriften mogelijk is, hier evenmin past aangezien dergelijke instellingen verkeersaan- trekkend werken én de woonerffunctie van de omliggende straten aantas- ten; dat hij tenslotte van mening is dat de waarde van zijn pand Einthoven- laan 27 bij realisering van het plan achteruit zal gaan en dat hij niet tot koop zou zijn overgegaan indien hij op dat moment van de wij- ziging van het geldende bestemmingsplan op de hoogte was; -2- M.,jm W, WT1, if IWi 7711

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 18