34 dat het door adressant aangevoerde argument van waardevermindering van zijn woning bij realisering van het bestemmingsplan weinig reëel is als in aanmerking wordt genomen dat in het vigerende be- stemmingsplan op bedoeld terrein een flatgebouw met 8 woonlagen is geprojecteerd dat het ontwerp-bestemmingsplan, alsmede de nadere detaillering zijn afgestemd op de huidige (hogere) eisen ten aanzien van de kwaliteit van het woonmilieu en dat realisering daarvan de waarde van de af- zonderlijke huizen eerder zal doen toenemen; dat ook de heer Hutten en anderen bezwaar maken tegen de parkeerac- commodatie in de hoek Einthovenlaan-Kamerlingh Onneslaan, zoals die is geprojecteerd in genoemde inrichtingsschets; dat adressanten in hun bezwaren niet ontvankelijk zijn; dat op grond van het vorenstaande de bezwaren, voorzover adressanten daarin ontvankelijk zijn, ongegrond moeten vrorden verklaard; gelet op zijn besluit van 16 december 1976, nr. 167, waarbij de be- slissing omtrent de vaststelling van het plan voor ten hoogste drie maanden is verdaagd; gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 8 februari a. W.G.Kaatman in zijn bezwaarschrift, voor zover dit betrekking heeft op de parkeeraccommodatie niet-ontvankelijk en zijn bezwaar- schrift op de overige punten ongegrond te verklaren; b. Th.B.G.Hutten en anderen, voornoemd, in hun bezwaarschrift tegen het ontwerp-bestemmingsplan niet-ontvankelijk te verklaren; c. het bestemmingsplan "Geleerdenwijk-Centrum" vast te stellen over- eenkomstig de bij dit besluit behorende kaart en de mede daarbij behorende voorschriften en toelichting. BESLUIT HEEMSTEDE, 24 februari 1977. Raad voornoend, 4e afd. 24 februari 1977 De voo/zitter De sej/retaris -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 20