4e afd. 24 februari 1977 34 Artikel 5. Wijze van meten. 1. Hoogtematen worden gemeten vanaf het hoogste punt van het onmiddel- lijk aan het bouwwerk grenzende afgewerkte terrein, voorzover lig- gende binneh de bestemmingsgrens. 2. Afstanden tussen bouwwerken onderling, alsmede afstanden van bouw- werken tot erfscheidingen worden daar geiiieten waar deze afstanden het kleinst -zijn. HOOFDSTUK II - 3ESTEMMINGEN EN GEBRUIK Artikel 6. Centrumvoorzieningen (C) 1. De gronden met de bestemming centrunvoorzieningen zijn bestemd voor: a. wooneenheden, zowel op als bovc-n de begane grond gelegen, met de daarbij behorende bergplaatsen; b. winkels met daarbij behorende magazijn- en werkruimten; c. horeca-inrichtingen en andere dienstverienende bedrijven met daarbij behorende bergplaatsen; d. kantoren; e. gebouwen ten dienste van het openbaar bestuur, rie dienstverle- ning van overheidswege, de godsdienstuitoefening, het onderwijs en de med.ische, sociale en culturele verzorging; f. al dan niet overbouwde voetgangerspassages; g. met de bestemming verband houdende bouv/werken, geen gebouwen zi jnde. 2. De wooneenheden mogen uitsluitend in gestapelde bouwvorm worden ge- bouwd; het maximum aantal boven elkaar te bouwen wooneenheden kan worden afgeleid uit de op de kaart aangegeven hoogte en een hoogte van 3.00 m. per wooneenheid. 3. De ingevolge lid 1 toelaatbare bouwwerken monen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven aanwijzingen: a. de gebouwen moeten aaneen worden gebouwd; b. de gebouwen mogen in de erfscheiding worden gebouwd; c. de voorgevelbreedte van een wooneenheid moet tenminste 5.00 m. bedragen; d. de inhoud van een wooneenheid mag niet minder dan 150 m3 en niet meer dan 350 m3 hedragen; e. de bergplaatsen als bedoeld in lid 1 onder a mogen uitsluitend inpandig worden gebouwd. 4. De breedte van een voetgangerspassage moet tenminste 3.00 m. bedra- gen en de hoogte daarvan - indien overbouwd - eveneens tenminste 3.00 m. 5. Op de in lid 1 bedoelde gronden geiden de volger.de nadere bepalin- gen: a. winkels met daarbij behorende magazijn- en werkruimten, horeca- inrichtingen en andere dienstverlenende bedrijven met daarbij behorende magazijn- er, werkruimten, kantoren en gebouwen ten dienste van het openbaar bestuur, de dienstveriening van over- heidswege, de godsdienstuitoefenir.g, het onderwijs en de medi- - 8 -

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 24