4e afd. 24 februari 1977 d. f sche, sociale en culturele verzorging nogen uitsluitend op de er^mag niefmeerlan 110o'm2 en niet minder dan 400 m2 bebouwde oppervlakte in gebruik zijn voor winkels met daarbij behorende magazijn- en werkruimten; er maq niet meer dart 700 m2 bebouwde opnervlakte în gebru.k zijn voor horeca-inrichtingen en andere dienstverlenende bedrijven met daarbij behorende magazijn- en werkruimten; er mag niet meer dan 450 m2 bebouwde opperviakte in gebruik zijn voor kantoren; er maq niet meer dan 450 m2 bebouwde opperviakte în gebruik zijn voor qebouwen ten dienste van het openbaar bestuur, de dienst- verlening van overheidswege, de godsdienstuitoefening, net onGe wijs en de medische, sociale en culturele verzorging; het aantal wooneenheden mag ten hoogste 42 bedragen. 7. Qpenbare en bijzondere doeleinden (0) De gronden met de bestemming openbare en bijzondere doeleinden zijn a6Snebouwenrten dienste van het openbaar bestuur, de dienstverlening van overheidsweqe, de godsdienstuitoefening, het onderwijs en de medische, socia'le en culturele verzorging; b met de bestenming verband houdende bouwwerken, geen gebojwen .i.jnac alsmede voor de bijbehorende verhardingen en groenvoorziemngen, voor- zover deze gronden niet woraen bebouwd. 2 De inaevolqe lid 1 toelaatbare bouv/werken mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven aan- a1Jopndenin iid 1 bedoelde gronden mogen, voorzover zij op de kaart zijn voorzien'van de na'dere aanwijzing (z), uitsluitend met de ce- stemming verband houdende bouwwerken, geen gebouwen zijnue, woraen b. indien de gebouwen niet aaneen worden gebouv/d, noet de onderlinge afstand tenminste 3.00 m. bedragen; c. de gebouwen mogen in de erfscheidmg worden gebouwd. Artikel 8. Groenvoorzieningen. 1 De qronden met de bestemming groenvoorzieningen zvjn bestemd voor plantsoenen en andere fceplantingen en in samenhang daarmee voor wan- delpaden en speelgelegenheden. 2. Op en boven de in lid 1 bedoelde gronden mogen uitsluitend met de be- stemming verband houdende bouwwerken, geen gebouwen zijnde, worden gebouwd Artikel 9. Verkeer 1 De qronden met de bestemming verkeer zijn bestemd voor wegen, parkeer- plaatsen, fiets- en voetpadên, alsmede voor de daarbij behorende berm- stroken en beplantingen. 0d en boven de in lid 1 bedoelde gronden mogen uitsluitend nec de be- stemming verband houdende bouwwerken, geen gebouwen zijnae, wor^an gebouwd. - 9 - 34 Artikel 1. 2.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 25