28 voorlichtingsfunctionaris te kunnen aanstellen. Wij menen dat het meer voor de hand ligt deze zaak in gewestelijk verband aan te pakken. In dit verband verwijzen wij naar het "Ontwikkelingsplan" van het Regionaal Overleg Gezondheidszorg Kennemerland (R.O.G.K.), waarin op bladz. 30/31 over de projektgroep Tandheelkundige Gezondheid Voor- lichting en Opvoeding is vermeld: "De projektgroep T.G.V.O. houdt zich bezig met het inventar.iseren van de T.G.V.O.-aktiviteiten in de regio Kennemerland. Voor het gebied van de IJmondgemeenten is dat op dit moment niet noodzakelijk omdat men zich daar reeds uitvoerig geTnformeerd heeft over deze problematiek. Sedert mei 1976 is in de gemeente Velsen een T.G.V.O.-functionaris werkzaam. Vanuit de inventarisatie van T.G.V.O.-aktiviteiten en vanuit de knel- punten en leemten die bij deze vorm van hulpverlening gevonden worden probeert men tot aanbeveling ter verbetering van de T.G.V.O. in de re- gio te komen. De projektgroep oriënteert zich vooral op die groepen die het meeste effektief te benaderen zijn met T.G.V.O. t.w. de kinde- ren van 0-6 jaar." Wij achten het gewenst de ontwikkelingen in regionaal verband af te wachten. Derhalve hebben wij besloten voorshands geen medewerking te verlenen aan de voorbereiding van plannen voor een projekt als in Velsen tot stand is gekomen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. 4e afd. 24 februari 1977

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 2